Zębatka dla High Flyers

Przy Politechnice Śląskiej aktualnie funkcjonuje około 129 kół naukowych. 13 z nich zostało nominowanych do prestiżowej Nagrody Środowiska Studenckiego - Zębatki 2014, natomiast wyróżnione w tymże plebiscycie zostało jedno.

Przechodzą więc do sedna sprawy: 5 marca w Mrowisku odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie, podczas której High Flyers otrzymało tytułową Zębatkę w kategorii najlepszego koła naukowego na Politechnice Śląskiej! Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia i chcemy z tego miejsca podziękować wszystkim za wsparcie, przede wszystkim w postaci Waszych głosów.

Nagrody środowiska studenckiego – Zębatki – to inicjatywa Samorządu Studenckiego Politechniki Śląskiej, która ma na celu uhonorowanie prostudenckich inicjatyw i szeroko pojętych instytucji. Studenci Politechniki Śląskiej poprzez swoje głosy mogą docenić ubiegłoroczną aktywność nominowanych.

Galeria zdjęć z gali wręczenia nagród:

Karol Jabłoński  ::  2014-03-08 05:40:23

Kapitał Ludzki - Narodowa Strategia Spójności, Unia Europejska - Europejski Fundusz Społeczny